Size bir telefon kadar yakınız
0212 530 03 77

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Şirketimiz 1983 yılında kurulmuş olup bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerle ,modern ve güvenle oluşturduğumuz hizmet kalitesini, her geçen zaman diliminde daha da ilerleterek siz değerli müşterilerimize sunmak için çalışmaktayız.

EVREN ASANSÖRLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Asansör sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek ELEKTRİKLİ ve HİDROLİK sistemde, MAKİNE DAİRELİ ,MAKİNE DAİRESİZ, TAM OTOMATİK, YARI OTOMATİK her nevi İNSAN, YÜK, SEDYE, SERVİS(MONŞARJ) ,YÜRÜYEN MERDİVEN ve BEDENSEL ENGELLİ asansörlerin TSE ve CE standartlarında K&Z EVREN markası adı altında montajını yapabilmektedir.

Amacımız siz değerli müşterilerimize , K&Z EVREN farkı ile inişte ve çıkışta hep yanınızda bulunacağımızın güvencesini vermektir.

Kentleşmelerde dikey yapılanma giderek yaygın bir hal almaktadır. Dikey yapılanmaların yansıması olarak insanların, eşyaların da sirkülasyonu dikey boyut kazanmaktadır. Bu sirkülasyonun giderek kazandığı önem, asansörlerin de önemini artırmıştır.

Asansör artık yapı sektörünün en önemli, en vazgeçilmez elemanlarından biri haline gelmiştir. Asansörler artık güvenlik, destek hizmetleri ve estetik ile birlikte anılır oldu. Öyle ki kullandığımız ürün veya HİZMET, hem teknolojik olarak gelişmiş, gereksinimlerimize cevap veren yetkinlikte firmalar tarafından sağlansın, hem güvenliğimizi tehlikeye düşürmesin emniyetli olsun, hem servis/destek hizmeti alabilelim ve hem de estetik olsun, gözümüze güzel görünsün istiyoruz.

Bütün bu özellikleri asansör sektöründe uzmanlaşmış , ekibi ile HİZMET veren K&Z EVREN de bulabilirsiniz…

EVREN ASANSÖRLERİ SAN.TİC LTD ŞTİ. HER KAPASİTE VE MODELDE KABİN , KABİN VE AĞIRLIK SÜSPANSİYONU VE MODÜLER ONU VE MODÜLER MAKİNA MOTOR SEPHASINI KENDİ BÜNYESİNDE GÜVENİLİR EKİPMAN VE TECRÜBELİ TEKNİK KADROSU İLE CE ve TSE NORMLARINDA İMAL ETMEKTEDİR.